Pro uchazeče

job

Chcete pracovat pro stabilní českou logistickou společnost?
Neváhejte a kontaktujte nás.

Naše společnost FENIX solutions, s.r.o. je výhradním provozovatelem logistického centra a externích skladů pro firmu HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o. – výrobce světelné techniky pro automobilový průmysl se sídlem v Mohelnici, kde se nacházejí i další sklady.

Pro společnost HELLA rovněž provozujeme externí sklady v Litovli, Nasobůrky 162 a Olomouci, Na Statkách 581 (u Hněvotína):

V současné době zaměstnáváme cca 468 zaměstnanců, z toho s místem výkonu práce:

  • Mohelnice         381
  • Litovel                 20
  • Olomouc            67

Jedná se převážně o skladové pracovníky, jako je obsluha vysokozdvižných vozíků, řidiče či referenty příjmu/expedice zodpovědné za komplexní provoz skladového hospodářství, příjem, uskladňování, evidenci a expedici materiálu, zboží a obalů.

 

Aktuálně hledáme pro pracoviště Mohelnice:

Obsluha vysokozdvižných vozíků


 

V případě zájmu, o některou z inzerovaných pozic, prosím, vyplňte níže uvedený formulář a odešlete jej elektronicky na e-mail personalistky nebo zašlete poštou na její adresu. Uvedený formulář můžete využít také v případě, pokud nemáme otevřenou žádnou volnou pozici a vy budete mít zájem u nás pracovat. Rádi přijmeme váš životopis, který založíme do HR databáze a v případě potřeby Vás sami oslovíme s nabídkou.

 

Kontakt na personální oddělení FENIX solutions, s.r.o. v Mohelnici:

Personalistka: Markéta Burianová

Telefon: +420 602 742 800

Adresa: FENIX solutions, s.r.o., Sadová 1386/28, Mohelnice 789 85

e-mail: marketa.burianova@external.hella.com